Gin Login (2.0.4) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Reset
sq: Rifillo

en: Logo
sq: Stema

en: Log in
sq: Identifikohu

en: Create new account
sq: Krijo një profil të ri

en: Path to custom logo
sq: Pozicioni i logo-s së personalizuar

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
sq: Nëse nuk keni hyrje direkte për file në server, përdor këtë fushë për të ngarkuar logo-n tuaj.
