Gin Login (8.x-1.0-alpha6) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: Create new account
th: สร้างบัญชีผู้ใช้ใหม่

en: Path to custom logo
th: ตำแหน่งของไฟล์โลโก้ที่กำหนดเอง

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
th: ถ้าคุณไม่มีสิทธิ์เรียกไฟล์จากเซิร์ฟเวอร์โดยตรง ให้อัพโหลดโลโก้ที่นี่แทน

en: Upload logo image
th: อัพโหลดแฟ้มโลโก้

en: Reset your password
th: รีเซ็ตรหัสผ่านของคุณ
