Gin Login (8.x-1.0-alpha7) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Reset
et: Tühista

en: Log in
et: Sisene

en: Create new account
et: Registreeru

en: Path to custom logo
et: Kohandatud logo asukoht

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
et: Kui sul puudub otseligipääs serverisse, kasuta seda välja, et oma logo üles laadida.

en: Upload logo image
et: Laadi logopilt üles

en: The custom logo path is invalid.
et: Sisestatud logo asukoht on vale.

en: Logo image
et: Logo pilt

en: Reset your password
et: Lähtesta oma parool
