Gin Login (8.x-1.0-alpha7) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Reset
fi: Palauta

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: Create new account
fi: Luo uusi käyttäjätili

en: Path to custom logo
fi: Oman logon polku

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
fi: Jos sinulla ei ole suoraa yhteyttä palvelimen tiedostojärjestelmään, käytä tätä kenttää logon siirtämiseen palvelimelle.

en: Upload logo image
fi: Tallenna logokuva

en: The custom logo path is invalid.
fi: Oman logon polku ei kelpaa.

en: Logo image
fi: Logokuva

en: Forgot your password?
fi: Unohditko salasanasi?

en: Reset your password
fi: Palauta salasanasi

en: Use default logo
fi: Käytä oletuslogoa
