Gin Login (8.x-1.0-alpha8) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Reset
af: Herstel

en: Log in
af: Teken in

en: Create new account
af: Skep nuwe rekening

en: Path to custom logo
af: Pad na alternatiewe logo

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
af: Indien jy nie direkte toegang tot die bediener het nie, gebruik hierdie veld om jou logo op te laai.

en: Upload logo image
af: Laai logo beeld op
