Gin Login (8.x-1.0-alpha8) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Reset
da: Gendan

en: Log in
da: Log ind

en: Create new account
da: Opret konto

en: Path to custom logo
da: Sti til logo

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
da: Har du ikke direkte adgang til serveren kan du bruge dette felt til at uploade dit logo.

en: Upload logo image
da: Upload logobillede

en: The custom logo path is invalid.
da: Stien til det brugerdefinerede logo er ugyldig.

en: Logo image
da: Logo billede

en: Forgot your password?
da: Glemt din adgangskode?

en: Reset your password
da: Nulstil din adgangskode
