Gin Login (8.x-1.0-alpha8) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Reset
eo: Restarigu

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Create new account
eo: Kreu novan konton

en: Path to custom logo
eo: Vojo al propra emblemo

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
eo: Se vi ne havas rektan aliron al la servilo, uzu ĉi tiun kampon por alŝuti vian emblemon.

en: Upload logo image
eo: Alŝutu emblemon
