Gin Login (8.x-1.0-alpha8) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Create new account
sk: Vytvoriť nový účet

en: Path to custom logo
sk: Cesta k voliteľnému logu

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
sk: Pokiaľ nemáte priamy prístup na server, použite toto pole pre nahratie loga webu na server.

en: Upload logo image
sk: Nahrať obrázok loga

en: The custom logo path is invalid.
sk: Vlastná cesta k logu je neplatná.

en: Reset your password
sk: Obnovenie hesla
