Gin Login (8.x-1.0-alpha9) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Log in
nl: Inloggen

en: Create new account
nl: Nieuw account aanmaken

en: Path to custom logo
nl: Pad naar eigen logo

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
nl: Als u geen directe toegang tot de bestanden op de server hebt, gebruik dan dit veld om uw logo te uploaden.

en: Upload logo image
nl: Logo-afbeelding uploaden

en: The custom logo path is invalid.
nl: Het pad naar het eigen logo is niet geldig.

en: Logo image
nl: Logo-afbeelding

en: Forgot your password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Reset your password
nl: Uw wachtwoord opnieuw instellen

en: Custom Drupal Login for Gin theme
nl: Aangepaste Drupal loginpagina voor het Gin-thema

en: Gin Login Configuration Form
nl: Gin Login-instellingenformulier

en: Use default logo
nl: Gebruik standaardlogo

en: Brand image
nl: Afbeelding in huisstijl

en: Use random image
nl: Willekeurige afbeelding gebruiken

en: Path to custom brand image
nl: Pad naar aangepaste afbeelding in huisstijl

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your brand image.
nl: Als u geen directe toegang tot de server heeft, kunt u dit veld gebruiken om uw afbeelding in huisstijl te uploaden.
