Gin Login (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Reset
eu: Garbitu

en: Log in
eu: Sartu

en: Create new account
eu: Sortu kontu berria

en: Path to custom logo
eu: Norberaren logotipoaren bide-izena

en: Upload logo image
eu: Igo logotipo irudia

en: The custom logo path is invalid.
eu: Egokitutako logo-aren bidea (path) baliogabea da.

en: Reset your password
eu: Berrezarri zure pasahitza
