Gin Login (8.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Reset
jv: Baléknā

en: Create new account
jv: Gawé akun anyar

en: Path to custom logo
jv: Path marang logo kostum

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
jv: Yén Sampéyan ora nduwéni hubungan langsung marang server, gunaknā field iki kanggo ngunggah gambar logo.

en: Upload logo image
jv: Ngunggah gambar logo

en: The custom logo path is invalid.
jv: Path kostum logo ora sah.
