Gin Login (8.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Reset
pl: Resetuj

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Create new account
pl: Utwórz nowe konto

en: Path to custom logo
pl: Ścieżka do własnego logo

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
pl: Jeśli dostęp do plików na serwerze jest ograniczony, można skorzystać z tego pola do wysłania loga.

en: Upload logo image
pl: Wyślij plik graficzny z logo

en: The custom logo path is invalid.
pl: Ścieżka do własnego logo jest błędna.

en: Logo image
pl: Obraz logo

en: Forgot your password?
pl: Nie pamiętasz hasła?

en: Reset your password
pl: Ustaw nowe hasło
