Gin Login (8.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Reset
ru: Сбросить

en: Log in
ru: Войти

en: Create new account
ru: Регистрация

en: Path to custom logo
ru: Путь к собственному логотипу

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
ru: Если у вас нет прямого доступа к файлам на сервере, то вы можете загрузить логотип используя это поле.

en: Upload logo image
ru: Закачать изображение логотипа

en: The custom logo path is invalid.
ru: Введенный путь для логотипа неверен.

en: Logo image
ru: Изображение логотипа

en: Forgot your password?
ru: Забыли свой пароль?

en: Reset your password
ru: Восстановить пароль
