Gin Login (8.x-1.0-rc3) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Log in
fr: Se connecter

en: Create new account
fr: Créer un nouveau compte

en: Path to custom logo
fr: Chemin vers le logo personnalisé

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
fr: Si vous n'avez pas un accès direct aux fichiers sur le serveur, utilisez ce champs pour transférer votre logo.

en: Upload logo image
fr: Transférer le logo

en: The custom logo path is invalid.
fr: Le chemin du logo personnalisé n'est pas valide.

en: Logo image
fr: Image du logo

en: Forgot your password?
fr: Vous avez perdu votre mot de passe ?

en: Reset your password
fr: Réinitialiser votre mot de passe

en: Use default logo
fr: Utiliser le logo par défaut
