Gin Login (8.x-1.0-rc4) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Log in
bg: Вход

en: Create new account
bg: Регистрирай се

en: Path to custom logo
bg: Път към потрбителско лого

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
bg: Ако нямате директна връзка за файлов обмен със сървъра, използвайте това поле, за да качите ново лого.

en: Upload logo image
bg: Качване на лого
