Gin Login (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Create new account
ku: هەژمارێکی نوێ‌ درووست بکە

en: Path to custom logo
ku: ڕێرەو بۆ لۆگۆی راسپێردراو

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
ku: ئەگەر تۆ پەڕگەی راستەوخۆت نیە بۆ چوونە ناو سێرڤەر ، ئەوا لێرەدا لۆگۆکەت بار بکە.

en: Upload logo image
ku: وێنه‌ی لۆگۆ به‌رز بکه‌وه‌
