Gin Login (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: Create new account
ar: إنشاء حساب جديد

en: Path to custom logo
ar: مسار الشعار الطيع

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
ar: إذا لم بكن لديك وصول مباشر إلى الملفات على الخادم، استخدم هذا الحقل لرفع شعارك.

en: Upload logo image
ar: رفع صورة الشعار

en: The custom logo path is invalid.
ar: مسار الشعار المخصص غير صحيح.
