Gin Login (8.x-1.3) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: Create new account
bo: ཐོ་ཁོངས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: Path to custom logo
bo: ཁ་རྟགས་ཀྱི་སྦྲེལ་ལམ

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
bo: གལ་སྲིད་ཁྱེད་ཀྱིས་ཞབས་ཞུ་དྲ་གནས་ལ་ཐད་ཀར་སྤྱོད་ཆོག་པའི་དབང་ཆ་མེད་ན། གནས་ཁོངས་འདི་སྤྱད་ནས་རང་གི་ཁ་རྟགས་ཡར་སྤྲོད་ཆོག

en: Upload logo image
bo: ཁ་རྟགས་ཀྱི་པར་རིས་ཡར་སྤྲོད་པ

en: The custom logo path is invalid.
bo: རང་བཟོས་ཀྱི་ཁ་རྟགས་སྦྲེལ་ལམ་དེ་འགྲིག་མི་འདུག
