Gin Login (8.x-1.6) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Reset
be: Скінуць

en: Upload image
be: Загрузіць выяву

en: Logo
be: Лагатып

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Create new account
be: Стварыць новы рахунак

en: Path to custom logo
be: Шлях да лягатыпу

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
be: Калі ў Вас няма простага дасягу да файлавага сэрвэру, то скарыстайцеся з гэтага полю, каб запампаваць лягатып.

en: The custom logo path is invalid.
be: Маршрут уласнага лагатыпу няправільны.
