Gin Login (8.x-1.6) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Reset
it: Ripristina

en: Upload image
it: Upload immagine

en: Log in
it: Accedi

en: Create new account
it: Crea nuovo profilo

en: Path to custom logo
it: Path del logo personalizzato

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
it: Se non hai accesso diretto ai file del server, utilizza questo campo per caricare il tuo logo.

en: The custom logo path is invalid.
it: Il percorso del logo personalizzato non è valido.

en: Logo image
it: Immagine logo

en: Forgot your password?
it: Password dimenticata?

en: Reset your password
it: Reimposta la tua password
