Gin Login (8.x-1.6) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Upload image
lv: Ielādēt attēlu

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Create new account
lv: Izveidot jaunu kontu

en: Path to custom logo
lv: Ceļš uz pielāgotu logotipu

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
lv: Ja jums nav tiešas pieejas servera failu sistēmai, izmantojiet šo lauku, lai augšupielādētu savu logo.

en: Reset your password
lv: Atiestatīt paroli
