Gin Toolbar (3.0.3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Breadcrumb
pt: Trilha de navegação

en: About
pt: Sobre

en: Edit %title
pt: Editar %title

en: Gin Toolbar for Gin Theme
pt: Barra de ferramentas para o tema Gin

en: Back to Administration
pt: Voltar para Administração
