Gin Toolbar (8.x-1.0-beta11) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Custom
hu: Egyéni

en: Close
hu: Bezár

en: Red
hu: Vörös

en: Purple
hu: Bíbor

en: Teal
hu: Halványkék

en: Pink
hu: Rózsaszín

en: Green
hu: Zöld

en: Orange
hu: Narancs

en: Yellow
hu: Sárga

en: Dark Purple
hu: Sötétbordó
