Gin Toolbar (8.x-1.0-beta11) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Overview
nl: Overzicht

en: Custom
nl: Aangepast

en: Close
nl: Sluiten

en: Red
nl: Rood

en: Purple
nl: Paars

en: Teal
nl: Groenblauw

en: Pink
nl: Roze

en: Green
nl: Groen

en: Orange
nl: Oranje

en: Yellow
nl: Geel

en: Dark Purple
nl: Donker paars

en: Claro Blue (Default)
nl: Claro Blauw (Standaard)
