Gin Toolbar (8.x-1.0-beta12) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Overview
ja: 概観

en: Custom
ja: カスタム

en: Close
ja: 閉じる

en: Red
ja: レッド

en: Green
ja: グリーン

en: Yellow
ja: イエロー
