Gin Toolbar (8.x-1.0-beta12) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Custom
lt: Savitas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Red
lt: Raudona

en: Purple
lt: Violetinė

en: Teal
lt: Žalsvai mėlyna

en: Pink
lt: Rožinė

en: Green
lt: Žalia

en: Orange
lt: Oranžinė

en: Yellow
lt: Geltona

en: Dark Purple
lt: Tamsiai rožinė
