Gin Toolbar (8.x-1.0-beta12) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Overview
pl: Przegląd

en: Custom
pl: Własne

en: Close
pl: Zamknij

en: Red
pl: Czerwony

en: Purple
pl: Purpurowy

en: Pink
pl: Różowy

en: Green
pl: Zielony

en: Orange
pl: Pomorańczowy

en: Yellow
pl: Żółty
