Gin Toolbar (8.x-1.0-beta12) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Overview
sl: Pregled

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Close
sl: Zapri

en: Red
sl: Rdeča
