Gin Toolbar (8.x-1.0-beta12) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Overview
vi: Tổng quan

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Close
vi: Đóng

en: Red
vi: Đỏ

en: Green
vi: Xanh lá

en: Orange
vi: Da cam

en: Yellow
vi: Vàng
