Gin Toolbar (8.x-1.0-beta13) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Overview
cy: Arolwg

en: Custom
cy: Addasu

en: Close
cy: Yn agos

en: Red
cy: Coch

en: Green
cy: Gwyrdd

en: Orange
cy: Oren

en: Yellow
cy: Melyn
