Gin Toolbar (8.x-1.0-beta13) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Custom
gl: Personalizado

en: Close
gl: Pechar

en: Red
gl: Vermello

en: Green
gl: Verde

en: Yellow
gl: Amarelo
