Gin Toolbar (8.x-1.0-beta13) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Red
kn: ಕೆಂಪು

en: Purple
kn: ನೇರಳೆ

en: Green
kn: ಹಸಿರು

en: Orange
kn: ಕಿತ್ತಳೆ

en: Yellow
kn: ಹಳದಿ
