Gin Toolbar (8.x-1.0-beta13) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: Home
no: Hjem

en: Overview
no: Oversikt

en: Custom
no: Tilpasset

en: Close
no: Lukk

en: Red
no: Rød

en: Pink
no: Rosa

en: Green
no: Grønn

en: Orange
no: Oransje

en: Yellow
no: Gul
