Gin Toolbar (8.x-1.0-beta14) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Overview
ca: Resum

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Close
ca: Tanca

en: Red
ca: Vermell

en: Green
ca: Verd

en: Yellow
ca: Groc
