Gin Toolbar (8.x-1.0-beta14) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Overview
cs: Přehled

en: Custom
cs: Vlastní

en: Close
cs: Zavřít

en: Red
cs: Červená

en: Green
cs: Zelená

en: Yellow
cs: Žlutá
