Gin Toolbar (8.x-1.0-beta14) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Overview
et: Ülevaade

en: Custom
et: Kohandatud

en: Close
et: Sulge

en: Red
et: Punane

en: Green
et: Roheline

en: Yellow
et: Kollane
