Gin Toolbar (8.x-1.0-beta14) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Close
fa: بستن

en: Red
fa: قرمز

en: Green
fa: سبز
