Gin Toolbar (8.x-1.0-beta14) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Custom
tr: Özel

en: Close
tr: Kapat

en: Red
tr: Kırmızı

en: Purple
tr: Mor

en: Pink
tr: Pembe

en: Green
tr: Yeşil

en: Orange
tr: Turuncu

en: Yellow
tr: Sarı
