Gin Toolbar (8.x-1.0-beta7) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Custom
it: Personalizzato

en: Purple
it: Viola

en: Pink
it: Rosa

en: Green
it: Verde

en: Orange
it: Arancione

en: Yellow
it: Giallo
