Gin Toolbar (8.x-1.0-beta7) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Custom
sv: Anpassad

en: Red
sv: Röd

en: Purple
sv: Lila

en: Teal
sv: Grönblå

en: Pink
sv: Rosa

en: Green
sv: Grön

en: Yellow
sv: Gul

en: Dark Purple
sv: Mörklila

en: Gin Toolbar for Gin Theme
sv: Gin Verktygsfält för Gin Temat
