Gin Toolbar (8.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: About
fi: Tietoja

en: Edit %title
fi: Muokkaa %title

en: Gin Toolbar
fi: Gin-työkalupalkki

en: Gin Toolbar for Gin Theme
fi: Gin-työkalupalkki Gin-teemalle
