Gin Toolbar Custom Menu (1.0.3) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Icons
lv: Ikonas

en: Roles
lv: Lomas

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: About
lv: Par

en: Setting
lv: Iestatījums
