Gin Toolbar Custom Menu (1.0.3) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Menu
ru: Меню

en: Icons
ru: Иконки

en: Roles
ru: Роли

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Installation
ru: Установка

en: About
ru: Информация

en: Setting
ru: Настройка

en: Menu Settings
ru: Настройки меню

en: Dependencies
ru: Зависимости
