Gin Toolbar Custom Menu (1.0.4) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Icons
pl: Ikony

en: Roles
pl: Role

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Installation
pl: Instalacja

en: About
pl: O stronie

en: Setting
pl: Ustawienia

en: Menu Settings
pl: Ustawienia menu

en: Dependencies
pl: Zależności
