Gin Toolbar Custom Menu (1.0.6) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Icons
cs: Ikony

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Add rule
cs: Přidat pravidlo

en: About
cs: Popis

en: Remove rule
cs: Odebrat pravidlo

en: Dependencies
cs: Závislosti
