Gin Toolbar Custom Menu (1.0.6) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Menu
el: Μενού

en: Icons
el: Εικονίδια

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Add rule
el: Προσθήκη ρόλου

en: About
el: Περί

en: Remove rule
el: Αφαίρεση κανόνα

en: Dependencies
el: Εξαρτήσεις
