Gin Toolbar Custom Menu (1.0.6) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Menu
es: Menú

en: Icons
es: Iconos

en: Configuration
es: Configuración

en: Add rule
es: Agregar regla

en: Rules
es: Reglas

en: Installation
es: Instalación

en: About
es: Acerca de

en: Credits
es: Créditos

en: Remove rule
es: Eliminar regla

en: Dependencies
es: Dependencias
