Gin Toolbar Custom Menu (1.0.6) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Icons
nl: Pictogrammen

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Add rule
nl: Regel toevoegen

en: Rules
nl: Regels

en: Installation
nl: Installatie

en: About
nl: Over

en: Credits
nl: Medewerkerslijst

en: Remove rule
nl: Regel verwijderen

en: Dependencies
nl: Afhankelijkheden

en: -- Select menu --
nl: -- Menu selecteren --
