Gin Toolbar Custom Menu (1.0.6) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Icons
vi: Biểu tượng

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Add rule
vi: Thêm quy tắc

en: Rules
vi: Quy tắc

en: About
vi: Giới thiệu

en: Dependencies
vi: Phụ thuộc
