Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Actions
af: Aksies

en: Settings
af: Verstellings

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Role
af: Rol

en: Add rule
af: Voeg reël by
